środa, 14 maja 2014

Podręcznik do historii

Hejo!
Tu wasza ulubiona Neko!
Ostatnio razem z Miko nudziłyśmy się i pomazałyśmy moją ksiazkę od historii:
Przed:

piątek, 9 maja 2014

Sweet Film

Hej!
oto i ja dawno mnie nie było co?
dziś mam dla was najsłodszy filmik na ziemi. Można po nim wymiotować!
Cake Song!♥ ♥ ♥

Czy to nie jest przesłodkie?

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Hio!

Nie mam kompletnie pojęcia co napisać!
Więc dodam to:
-It's schow time!!!!!!!
-that idiot
to tyle na dziś
pa
Neko

wtorek, 1 kwietnia 2014

Hue Hue

Prima Aprylis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.katarina-neko.blogspot.com/2014/04/komunikat.html

Neko

Komunikat

Hej...
Musze usunąć tego bloszka. Rozwalił mi się ruter i nie będę miała dostępu do internetu. Piszę z telefonu siostry, bo jestem akurat u niej w mieszkaniu. Ale nie będę tu za często przyjeżdżać więc prowadzenie tego bloga nie ma sensu, Jeżeli będę dodawać posty raz czy dwa razy w roku. To cześć.
Neko :'''''''''C

Hejooooooo!

Cześć! sory, że skupiłam się trochę bardziej na moim drugim blogu (link w poprzednim poście) ale były tam dopiero 3 moje posty. Nie mam kompletnie pojęcia co napisać poza tym jestem chora i skupiam się na planowaniu mojej urodzinowej imprezki w te sobotę więc pokażę wam widoczek,

piosenkę, w której się zakochałam
 https://www.youtube.com/watch?v=lJqbaGloVxg
i filmik którego radzę nie oglądać (jest dziwny. Amatorskie połączenie openingu Soul Eatera i postaci z Hetalii)
https://www.youtube.com/watch?v=Js0d1q3i7t4

Neko Ve!!!